Apartman İlaçlama
Resimleri Büyütmek İçin Lütfen Üzerine Tıklayınız...
Entokar İlaçlama
 
Entokar İlaçlama
 
Entokar İlaçlama
Entokar İlaçlama
Entokar İlaçlama
             
       Apartman İlaçlama
    

Apartman İlaçlaması ; Entokar ilaçlama olarak apartman ilaçlaması, konut ilaçlaması, site ilaçlaması, kömürlük ve depo gibi alanların ilaçlamasını profosyonel ekibimiz ile yapmaktayız. Apartmanların çöp konulan yerlerinde genellikle fare ve hamam böceği yaşamakta ve yuva yapmaktadır. Apartman havalandırma boşluklarına atılan organik maddeler ve gıdalar ile beslenen bu haşereler insan sağlığına büyük zarar vermektedir.

Tuvalet,lavabo gibi sıcak ve nem bulunan bu alanlarda kolay bir şekilde çoğalabilen hamam böcekleri aynı zamanda yiyeceklerin bulunduğu mutfaklarda ve gıda depolarında çok fazla çoğalabilmektedirler. Apartmanların kullanılmayan yerlerinde ve kömürlüklerde fare, hamam böceği, pire, kene ve diğer tüm haşerelerin ilaçlamasını %100 garantili olarak yapmaktayız.

Apartman ilaçlamasında dikkat edilecek husular:
* İlaçlama görevlisinin rahat çalışabilmesi için ilaçlama hizmeti almadan önce ardiye ve depo olarak kullanılan mekanları boşaltınız.
* İlaçlama hizmeti aldığınız firmadan sağlık bakanlığından onay belgeleri olup olmadığını sorunuz.
* Kokusuz ilaçlama hizmeti almayı düşünürseniz ilacın markasını ve özellikle çocuklara zarar verip vermediğini sorunuz.
* Apartmanda görülen başlıca böceklerin bir listesini çıkartarak ilaçlama görevlisine telefonda belirtiniz; böylece ilaçlama görevlisi özel karışımı ve etkili solüsyonu yanında bulundurarak gelecektir.
* İlaçlama yapılırken apartmanın terk edilmesine gerek yoktur. Kapı önlerindeki çöp, ayakkabı vb eşyaların toplanmasına özen gösterilmelidir.

Apartman İlaçlamasından Sonra Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar:

* Yaşlı, Hamile ve Çocukları apartmanın ilaçlanacağı ve havasız bölgelerinden uzak tutunuz.
* Kömürlük ve Depo gibi kapalı ortamlarda ilaçlama sonrasında beklemeyiniz.
* Apartman içerisini havalandırmaya gerek yoktur.