Ev İlaçlama
Resimleri Büyütmek İçin Lütfen Üzerine Tıklayınız...
Entokar İlaçlama
 
Entokar İlaçlama
 
Entokar İlaçlama
Entokar İlaçlama
Entokar İlaçlama
             
      Ev İlaçlama
    

    Entokar ilaçlama olarak tüm evlerde ilaçlama hizmetini %100 garantili olarak vermekteyiz. Ev ilaçlama özenle ve dikkatle yapılması gereken bir iş olup, insan sağlığına zararlı böcek ve haşerlerin doğru ilaçlarla yok edilebikmesi önemlidir.

    Ev ilaçlamasında deneyimli haşere ilaçlama uzmanı sizlere hizmet vermeye hazırız. Evlerde çocuklara zarar verebilen, derilerinde kızarıklık oluşturan fakat ortalarda gözükmeyen böceklerin tesbit edilmesi ve ilaçlaması profosyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

    İlaçlama Sektöründe lider Firmamız İlaçlama olarak sağlığınızı emanet edebileceğiniz profosyonel kadromuz, ilaçlama hizmetine 7 gün 24 saat hazırdır.

    Yatılan ortamda bulunan böcekler kızarıklık, kaşıntı ve ısırılan bölgede ağrı gibi fiziksel belirtilen gösterebilmektedir. Hastalık taşıyan bir haşerenin ısırması sonucu insanlar büyük rahatsızlıklar yaşamaktadır. 

    Kullanılan ilaçlar insan sağlığına hiçbir şekilde etki etmemektedir; astım rahatsızlığı olan, bebekli, hamile müşterilerimiz evlerine bu ilaçlar uzmanlarımız tarafından kullanılmakta, hiçbir şekilde olumsuz etki bırakmamaktadır.

    Entokar ilaçlama olarak en önem verdiğimiz konu müşteri memnuniyetidir, bu nedenle ilaçlama hizmetinde memnun kalmadığınız bir durumda ortamdaki böcekleri kontrol ederek gerekli ise ikinci ilaçlama hizmetini vermekteyiz.

    Biz firma olarak bu sektöre olan güvenin tekrar kazanılmasını hedeflemekteyiz. insan sağlığına hiçbir zararı olmayan ilaçlar ile böcek ve kemirgen sorunlarınıza çözüm getirmekteyiz.