Hakkımızda
Hakkımızda       VİZYONUMUZ ;
      Vizyonumuz ülkedeki en iyi servis şirketi olma iddiasıdır. Bunu başarmak için de en iyi garantiyi vermek hedefimizdir. Takım çalışması, sistemli hizmet ve sürekli yenilenen eğitim ve profesyonel uygulamalarımız bize daha da güçlü mücadele programları yaratma fırsatı veriyor.
      

Zararlıları mücadele ve kontrol yöntemleri bir halk sağlığı hizmetidir. Etkin ve sağlıklı bir mücadele için; halk sağlığında uzmanlık ve tecrübe, ensektisit bilgisi, haşere biyolojisi, uygulama teknikleri, sağlığa etkisi bilgileri yanında güvenilirlik ve garanti aramak gerekir. Bu yeterliliğe de ancak halk sağlığı dalında tecrübesi olan kuruluşlar verebilir.

ENTOKAR İLAÇLAMA LTD ŞTİ

Sağlık Bakanlığı ile WHO (Dünya Sağlık Teşkilatı)'nın bünyesinde çalışarak dünya standart ve aplikasyonlarına uygun olarak Türkiye genelinde uygulanan Vektör Kontrolü (Haşere mücadelesi) programlarını yetkili olarak yürütmüş halk sağlığı ve vektör kontrolü, çevre sağlığı uzmanları ile tıbbi tegnolog ve medikal bakım yönetmeninin nezaretinde 1982 de kurulmuş ve bugüne kadar zararlı mücadele sektöründe hizmet veren lider kuruluştur. 

Uygulamalarımızda, yüzyılımızın en iyi ve en doğru teknolojilerini ve Sağlık Bakanlığı mevzuatına uygun olarak kullanmaktayız. Ayrıca firmamızca TSE belgesine sahip firmamız mevzuatlarının gereklerine göre iş yerinizin uyumu sağlanmaktadır.

Ayrıca firmamız tarafından uygulama sonrası yapılan işin değerlendirilmesi yapılıp raporları hazırlanarak sunulur ve ek tedbirleri alınır. Böylece vereceğimiz hizmetin dünya kalitesinde kalıcı ve profesyonel çözümlü olmasına gayret edilir.

Seçeceğiniz profesyonel pest kontrol şirketinin özellikleri neler olmalıdır?
Her ilaçlama yaptığını söyleyen kişi veya kuruluş Profesyonel Pest Kontrol servisi niteliklerini taşır mı? Bunu araştırmadan seçiminizi yapmayın ve bu nedenle işbirliği yapacağınız serviste aşağıdaki özellikleri aramanız kalite, başarı, sağlıklı hizmet, ekonomi ve doğru seçimi size getirecektir.