Kokulu İlaçlama
Resimleri Büyütmek İçin Lütfen Üzerine Tıklayınız...
Entokar İlaçlama
 
Entokar İlaçlama
 
Entokar İlaçlama
Entokar İlaçlama
Entokar İlaçlama
             
       Kokulu İlaçlama     

     Kokulu ilaçlar etkisi fazla olan ve yoğun olan ilaçlardır. Kokulu ilaçlar su karışımı ile hazırlanan ve birkaç çeşit ilacın karıştırılmasından oluşan ilaçlardır. Kokulu ilaçlar etki olarak çok güçlü olduğu için her türlü böcek grubuna etki eder.

     Bu tür ilaçlar ölmesi zor olan tahta kurusu, tahta kurdu, akrep, pire, yılan gibi birçok haşereye çözüm olmaktadır.

     Kokulu ilaçlama yapılırken mutlaka ilaçlanan alan terk edilmeli. Kesinlikle kokulu ilaçlar solunmamalı.      Kokulu ilaç ortamında kalan böcek, hayvan ve insan ne varsa hepsi ölür.

     Bu bakımdan insanlar kokulu ilaç ortamına maruz kaldığında hemen temiz havaya çıkılmalı ve zaman kaybetmeden doktora başvurulmalı.

     Kokulu ilaçlama yapan kişinin mutlaka işin eğitim almış olması gerekir. Uygulamada eksiklik veya yanlışlık yapılsa çok ciddi rahatsızlıklara neden olunur.

     Kokulu ilaçlama yapıldığı zaman, ilacın kullanıldığı yer en az 5 saat terk edilmeli ve bu zaman zarfından sonrada en az 1 saat kadar havalandırılmalıdır..

     Kokulu ilaçlamada bebek ve çocuk eşyalarını mutlaka kontrol altına almak gerekir. Zira çocuklar çok hassastır bundan etkilenebilir.

     Kokulu ilaçlama öncesi açıkta kesinlikle yiyecek ve içecek gibi gıda maddesi bulundurulmamalı. Evde evcil hayvan ve hatta akvaryum dahi her şey dışarı alınmalı. Kokulu ilaçlar mutlaka sağlık bakanlığı kontrolünde olmalı.

KOKULU İLAÇLAR VE İLAÇLAMA İLE İLGİLİ SORULAN SORULAR
1 - Kokulu ilaçlar insan için zararlımıdır?

Evet kokulu ilaçlar solunduğu zaman veya gıdalar ile insanlara nüfuz ettiği zaman insanı zehirler.

2 - Kokulu ilaçlar ne zaman yapılmalı?

Kokulu ilaçlar, ölmesi zor olan haşereler ile mücadelede kullanılır. Bu haşere ilaçlaması haşere görüldüğü anda istenilen zamanda yapılır. Şirket olarak haftanın 7 günü ve 24 saat hizmet vermekteyiz.

3 - Kokulu ilaçlamada ilaçlanan alan ne kadar terk edilir?

Kokulu ilaçlamada evler ve iş yerleri az 4 saat kadar kapalı tutulmalı ve ilaçlama sonrası 1 saat kadar havalandırılmalı.

4 - Kokulu ilaçlama nasıl yapılır.

Kokulu ilaçlar su ile hazırlanan ilaçlardır son sistem teknolojik ürünlerle yapılır. Haşere grubu görüldüğü tüm alanlara uygulanır.