Konut İlaçlama
Resimleri Büyütmek İçin Lütfen Üzerine Tıklayınız...
Entokar İlaçlama
 
Entokar İlaçlama
 
Entokar İlaçlama
Entokar İlaçlama
Entokar İlaçlama
             
       Konut İlaçlama
    

    Böcekler ve kemirgenler çağlar öncesinden yaşadığımız ortamlarda hastalık taşıyan ve bakterileri yayarak insanlara hastalık bulaştıran canlılardır. Yaşadığımız her ortamda haşereler ve böcekler yaşayabilmekte hatta bizim yaşayamadığımız sıcaklıklarda ve koşullarda dahi böcekler yaşamları sürdürmeye devam etmektedirler.

    Böceklerin bazıları diğer böceler ile beslenirler, bazıları kan ile, bazıları ise insanların bıraktıkları gıda artıkları ile beslenirler. Genel olarak sıcaklığı, kuytu yerleri ve karanlığı yuva edinen haşereler, yaşam alanlarımız içlerinde kendilerine gizlenecek bir yuva bulmakta zorlanmazlar.

    İnsan yaşam alanlarında akşamları veya bizler ışıkları kapattığımızda ortaya çıkarlar. Karanlığı seven haşerelerin diğer ortak özelliği de çabuk çoğalmaları ve hızlı çoğalmalarıdır.. Yaşam alanlarımızda özellikle mutfak ve banyo gibi; sıvının ve sıcaklığın fazla olduğu yerlerdefazlası ile görülmektedir. Konut ilaçlama konusunda dikkat edilecek en önemli şey insan sağlığı olmakla birlikte haşerelerin tamamen ortadan kaldırılması da gerekmektedir. Konut ilaçlama konusunda herhangi bir nokta atlanır veya ilaçlanmaz ise hareşere yumurtaları veya yolları tam olarak önünü kesilmemiş olur.

    Konut içerisinde böcek  veya kemirgenlerden kurtulmak için tamamen profesyonel bir ilaçlama şirketi ile anlaşmalı ve ilacın her yere nüfüs ettiğinden emin olan profosyonel kişilere güvenmelisinir. Entokar ilaçlama şirketi olarak konut ilaçlaması ve insan sağlığı konusunda TSE belgemiz ile sizlere daha iyi hizmet vermek için çalışmaktayız. Konut ilaçlamasnda kullanılan ilaç seçimleri çok önemlidir, yanlış ilaç kullanımı böceklerin ilaca karşı direncini arttırabilmekte ve haşere kontrolünü sekteye uğratmaktadır.